Blog

Obklad z kameňa? Áno či nie?, kamenný obklad, kamenná dlažba, kamenný obklad bratislava, kamenná dlažba bratislava, kamenný obklad BA, kamenná dlažba BA

Obklad z kameňa je prvok, ktorý si drží svoju hodnotu, kvalitu, trvácnosť a vďaka nemu stúpa aj cena danej nehnuteľnosti. Sme v dobe, kedy aj kamenný obklad má svoju napodobeninu - umelý kamenný obklad. Samozrejme, prírodnému kameňu nemôže nikdy konkurovať v žiadnej oblasti. My si dnes povieme, prečo sa šetrenie v tejto oblasti naozaj nevyplatí.

Umelecké diela

Nie sme iba prvoplánoví kamenári To čo robíme, robíme naozaj radi, a preto okrem rôznych typov kamenných obkladov sa podieľame na realizácií umeleckých diel.


Spoznajte produkt DEKTON časť 1. - Dekton BA, Dekton Bratislava, Kamenná doska dekton, kuchynská doska dekton, kamenný obklad dekton, kamenná dlažba dekton

Najväčšou prednosťou DEKTONU sú jeho ľahkosť a rozmer, vďaka ktorým stúpajú možnosti jeho využiteľnosti. Okrem kuchyne si DEKTON nájde svoje miesto aj v kúpeľniach, fasádach, stenách a podlahách s vysokou záťažou. Ak hľadáte povrch, ktorý časom nevybledne DEKTON je ideálna voľba. Vďaka jeho vysokej odolnosti voči UV žiareniu, sa stáva DEKTON perfektným materiálom nielen pre vnútorné, ale aj vonkajšie použitie.