Spoznajte produkt DEKTON, časť 2. - Dekton BA, Dekton Bratislava, Kamenná doska dekton, kuchynská doska dekton, kamenný obklad dekton, kamenná dlažba dekton

Buďte o krok vpred a zvoľte si pre exteriérové alebo interiérové riešenia DEKTON - najodolnejší materiál na trhu. Dekton sme si už okrajovo predstavili v blogu s názvom: Spoznajte produkt DEKTON časť 1., v ktorom ste sa mohli dozvedieť prečo práve DEKTON.

Ak potrebujete ešte viac dôvodov, tak Vám ich predstavíme v tomto blogu.

To, že DEKTON je odolný voči UV žiareniu a mechanickému poškodeniu, už viete, ale vedeli ste, že je odolný aj voči extrémnemu teplu, či extrémnemu chladu? Práve táto vlastnosť z neho robí spoľahlivý a vynikajúci materiál pre exteriérové použitie.

Čo v domácnosti určite oceníte je jeho odolnosť voči škvrnám. DEKTON je materiál, z ktorého odstránite veľmi jednoducho aj tie najodolnejšie škvrny ako napríklad od vína, fixiek, farbičiek,… Okrem toho tento materiál nie je pórovitý, to znamená, že odoláva aj rôznym chemikáliam, čistiacim prostriedkom, odmasťovačov - ktoré vďaka tejto vlastnosti nepreniknú do hĺbky materiálu.

Aj napriek tomu, že jedným slovom “odolnosť”, by sme mohli charakterizovať DEKTON, nemôžeme zabudnúť spomenúť aj jeho stálosť farieb. 

Poznáte ten pocit, keď si kúpite nový produkt a chcete, aby vyzeral ako nový po celú dobu, čo ho používate? Tak toto znamená stálosť farieb pri DEKTON produktoch - NOVÝ VZHĽAD AJ O 10 ROKOV.