Spoznajte produkt Silestone časť 2. - Silestone BA, Silestone Bratislava, Kamenná doska silestone, kuchynská doska silestone

To, že SILESTONE vyniká svojou extrémnou odolnosťou vďaka kremeňu, ktorý tvorí až 90% tohto materiálu, ste sa mohli dočítať v blogu s názvom: Spoznajte produkt SILESTONE časť 1. Tu vám prezradíme ďalšie benefity, ktorými vás presvedčíme o jeho nezameniteľnosti.

Častou otázkou je odolnosť materiálu voči škvrnám, najmä v kuchyni, kde túto vlastnosť naozaj oceníte. SILESTONE odoláva škvrnám od kávy, vína, octu, make-upu, … jednoducho takým, ktoré by ste pri iných materiáloch odstraňovali s rizikom, že ostane fľak. Nepotrebujete kupovať množstvo špeciálnych prípravkov, stačí vám navlhčená handrička. Nebudeme si klamať, predtým než sa začneme zaujímať o vlastnosti materiálu, ktorý si vyberieme do kuchyne, kúpeľne, zaujíma nás predovšetkým vzhľad a rôzne farebné prevedenia. SILESTONE je prírodný materiál, a preto sú zachované prírodzené farebné varianty, ktoré sú v rôznych štýloch a prevedeniach. Sme však presvedčení o tom, že SILESTONE sa hodí do každej domácnosti svojou decentnosťou, jednoduchosťou a zároveň luxusom, ktorý vďaka SILESTONE budete mať aj vy vo svojej domácnosti.

Ak vás zaujíma, v akých farebných prevedeniach máme SILESTONE, nájdete ich na tejto pod-strane https://www.grandstone.sk/silestone alebo sa môžete prísť pozrieť na vlastné oči do nášho showroom-u na Vajnorskej 135 v Bratislave, kde vás prevedieme naším kamenným svetom :)