Fakty o DEKTON-e, pracovná doska, kuchynská pracovná doska, kamenný obklad, kamenná dlažba, kuchynské pracovné dosky

Už dlhšie pokukujete po kvalitnej kamennej kuchynskej doske? Ste na správnej adrese. Špecializujeme sa na výrobu kvalitných kuchynských dosiek, najmä DEKTON a SILESTONE. Tu sa môžete dočítať všetko čo potrebujete vedieť o Dekton-e.

Čo je to vlastne Dekton?

Dekton® je „ultrakompaktný povrch“ pozostávajúci zo zložitej zmesi surovín, ktoré sa bežne používajú  pri výrobe skla a porcelánu podľa najnovších trendov. V tomto prípade sa jedná o výrobu tzv. „kremenného povrchu“ pomocou technológie TSP- technológie spekaných častíc. Okrem nulovej pórovitosti sú výsledkom takejto technológie výroby aj nulové mikroskopické defekty, ktoré by mohli spôsobiť lokálne oslabenie, resp. nežiaduce pnutie materiálu. 

Aké sú farebné prevedenia?

Dekton je výnimočný tým, že má naozaj mnoho farebných prevedení - približne 50 a neustále sa táto farebná škála rozširuje. Sme si istý, že každý si príde na svoje - od jemných bielych odtieňov až po luxusné žilové prevedenia.

Je Dekton vhodný aj na exteriérové použitie?

Obrovským benefitom kamenného materiálu je škála jeho použitia. Dekton je vhodný aj ako interiérový, ale aj ako exteriérový obklad. Svoje využitie si nájde ako pracovná doska, fasáda alebo ako podlahová krytina.

Ak vás DEKTON zaujal, pozrite si farebné prevedia a prečítajte si o jeho benefitoch tu http://www.dekton-grandstone.sk