Pracovné dosky z prírodného kameňa | Pracovná doska z prírodného kameňa

Našou srdcovkou je práca s kameňom a samotný výsledok, ktorý vieme prispôsobiť presne podľa predstáv klienta. Pracovné dosky z prírodného kameňa sú jednoducho našou vášnou <3. 


KUCHYNSKÉ PRACOVNÉ DOSKY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA
Výnimkou nie sú ani kamenné kuchynské dosky, ktoré vyrábame na zákazku. Každá objednávka je špecifická, ale pri každej kladieme špeciálny dôraz na kvalitu a precíznu prácu.Ponúkame naozaj širokú škálu farieb a vzorov s rôznymi povrchovými úpravami.

Všetky farebné prevedenia nájdete na našej webovej stránke https://www.grandstone.sk/vzorkovnik, ktoré vám pomôžu sa lepšie zorientovať v type kameňa a jeho prevedení.

Kuchynská doska z kameňa je najlepšou voľbou. Netreba však zabúdať, že možnosti využitia kameňa sú naozaj široké.

Výber pracovnej dosky: 

Aby kuchynská doska spĺňala svoj účel, pri výbere by ste mali začať materiálom dosky, kde svoje prvenstvo si drží kameň.

Prečo?

  • pretože je to dlhoročná investícia vďaka jeho trvácnosti - kamenná kuchynská doska si stále bude držať svoj vzhľad
  • pretože je unikátny -  čaro kamenných dosiek spočíva v ich neopakovateľnom vzhľade
  • pretože je dostupný - v dnešnej dobe sú kamenné kuchynské dosky cenovo dostupné
  • pretože je odolný - pri kamennej kuchynskej doske sa nemusíte báť jej mechanického poškodenia - zatekanie, spálenie, hnitie
  • pretože je ekologický

 

Medzi najobľúbenejšie kamenné dosky patria dosky zo žuly či z mramoru. Oba typy pôsobia veľmi prirodzeným a luxusným dojmom a sú “čerešničkou na torte = kuchyni”.

Rozdiel medzi mramorovou a žulovou doskou je v ich lesklosti a odolnosti - mramor vás môže upútať jeho lesklosťou, ale zároveň to je “mäkší” materiál ako žula.

Závisí len na vás, ktorá doska sa vám na prvý pohľad zapáči :)

 

Opracovania:

Profil:

Pri voľbe opracovania hrán je veľa možností, môžu byť rovné, fazetové, zaoblené, alebo inak profilované, štiepané a lepené.

Príklady typických pohľadových hrán

Rovná hrana Rovná hrana Rovná fazetová hrana Rovná fazetová hrana Štvťkruhová hrana r 5 mm Štvťkruhová hrana r 5 mm Štvrťkruhová hrana r 10 mm Štvrťkruhová hrana r 10 mm Polkruhová hrana Polkruhová hrana Skosenie 30/10mm Skosenie 30/10mm

 

Kuchynská pracovná doska, kuchynské pracovné dosky, kuchynská pracovná doska v bratislave, kuchynská pracovná doska bratislava