Silestone - kamenná kuchynská doska, kamenná dlažba, kamenné obloženie

Zvažujete kúpu kamennej kuchynskej dosky, kamennej dlažby, kamenného obloženia, kamenných parapetných dosiek…?

Sme autorizovaným spracovateľom najkvalitnejších kamenných materiálov.

Okrem našej hlavnej webovej stránky www.grandstone.sk, sme si pre vás pripravili nový microweb - http://www.silestone-grandstone.sk, ktorý vám dopodrobna prilíži materiál SILESTONE, ktorý je medzi technickými kameňmi bezpochyby lídrom v segemente kuchynských pracovných dosiek, kúpeľňových pultov a obkladov, a to nielen na Slovensku.

Okrem hlavných benefitov, tu nájdete aj komplet vzorkovník http://www.silestone-grandstone.sk/vzorkovnik s jednotlivými farebnými prevedeniami a ich názvami.

Taktiež určite oceníte aj galériu, v ktorej nájdete najnovšie trendy vo svete kuchýň a kúpeľní. Spoznajte SILESTONE tak ako nikdy predtým.

Zároveň vám dávame do pozornosti naše sociálne siete - instagram: grandstone.sk a facebook: Kamenárstvo GRANDSTONE, kde nájdete množstvo inšpiráciíí, najnovšie trendy, vďaka ktorým budete vždy v obraze.

Zvažujete kúpu kamennej kuchynskej dosky, kamennej dlažby, kamenného obloženia, kamenných parapetných dosiek…? Sme autorizovaným spracovateľom najkvalitnejších kamenných materiálov.