Príprava na rekonštrukciu časť.3

Ideme do finále ... :)  

5. Niet nad kvalitu

Keď už je na svete vytvorený projekt a viete, čo potrebujete je potrebné začať hodnotiť ponuky od rôznych profesionálov, kde je potrebné skúmať dokonalosti a kvality. Toto je proces, ktorý ide ruka v ruke s hľadaním inšpiratívnych fotografií na Pintereste a dosiahnutím konsenzu o konečnom výsledku renovácie. Môžete to riešiť sami – ideálne je sa poradiť na základe referencii. Ak sa rozhodnete, pokračujte s vybraným odborníkom / profesionálom.

Pri výbere odborníka, ktorý Vám s projektom pomôže je skvelé nájsť dodávateľa materiálu, ktorý disponuje showroom-om. Viete tam stráviť napríklad sobotné ráno – dotknúť sa napr. veľko-formátových materiálov, ak si vyberáte kuchynskú pracovnú dosku do kuchyne a pod. Väčšina týchto profesionálnych dodávateľov ako napr. Grandstone s.r.o., môže disponovať 3D nástrojmi na simuláciu vzhľadu novej kuchyne alebo novej kúpeľne a pod.

Môžete sa prísť presvedčiť na Vajnorskú 135 v Bratislave, kde je Váš tím Grandstone pre Vás k dispozícii počas pracovných dní od 07:00 do 16:00 hod. Samozrejme sa vždy s tímom viete dohodnúť aj na individuálnom čas,e ak to bude potrebné – stačí zavolať na +421 2 444 58 413.

 

6. Dôležitý odhad času aj financií

Výber odborníka, ktorý sa chystá uskutočniť Vašu rekonštrukciu kuchyne, znamená prijatie cenovej ponuky. Požiadajte o rozpis rôznych jednotlivých prác / použitých materiálov, ktoré budú potrebné pri renovácii. Pri tomto rozpise je potrebné vedieť, ako dlho bude každá práca trvať a v akom poradí sa bude vykonávať. Nezabudnite zahrnúť to projektu aj samotný manažment teda profesionála, ktorý Vám s projektom poradí.

Cenová ponuka bude s určitosťou obsahovať aj platobné podmienky. Ideálne bude ak sa platby rozdeľujú na tri alebo štyri časti a tieto časti sa následne budú uhrádzať počas projektu / pri dodaní alebo kontrole dokončovacích prác.

A nezabudnite si pri každej uskutočnenej platbe vyžiadať potvrdenie!

 

Tešíme sa na spoluprácu pri Vašej vysnívanej rekonštrukcii.
Váš tím Grandstone – nie sme iba kamenári | The power of stone.

Nájdete nás:

Vajnorská 135
831 04 Bratislava

+421 2 44458413
grandstone@grandstone.sk

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 7.00-11.30 ; 12.00-16.00