Nenahraditeľný SILESTONE, kamenná pracovná doska, kamenná doska, pracovná doska, kuchynská pracovná doska

Lídrom vo svete technických materiálov je bezpochyby SILESTONE, ktorý sa pýši svojím prvenstvom najmä v oblasti kychynských pracovných dosiek, kúpeľnových pultov a obkladov, a to nielen na Slovensku.

 

Prečo je SILESTONE taký výnimočný?

V prvom rade je to jeho zložením. SILESTONE obsahuje viac ako 90% prírodného kremeňa, vďaka čomu sa vyznačuje extrémnou odolnosťou, ktorú mu môže závidieť nie jeden materiál.

 

V čom SILESTONE vyniká spomedzi ostatných materiálov?

Ako sme už vyššie písali, je to určite jeho odolnosť, ktorú oceníte najmä vo vašej kuchyni - konkrétne na vašej kuchynskej doske SILESTONE, práve to je miesto, ktoré musí odolávať mechanickému používaniu, a to niekoľkokrát za deň. SILESTONE oceníte rokmi každenného používania, kedy uvidíte, že vaša kuchynská pracovná doska vyzerá ako nová - bez poškodenia, zblednutia, bez rýh a bez rôznych vydutých miest od vody.

 

Okrem odolnosti má ešte nejaké benefity?

Samozrejme odolnosť je dominantnou vlastnosťou, ale určite by sme vyzdvihli jeho ľahkú údržbu - bez špeciálnych prípravkov, stačí vlhká handrička. Ďalej to je množstvo farebných prevedení a vzorov a rôznymi povrchovými úpravami (matný efekt, vysoký lesk, hladký povrch,…). Taktiež vďaka svojej nulovej pórovitosti, SILESTONE je 100% odolný, čo zabezpečí nulovú absorpciu kvapaliny a teda žiadne nepríjemne naduté miesta na vašej kuchynskej doske mať nebudete.

 

Koľko rokov je záruka na kamennú kuchynskú pracovnú dosku SILESTONE?

Ako ste sa mohli dočítať vyššie, odolnosť kameňa oceníte po rokoch aktívneho používania kuchynskej dosky. Preto sme našim klientom dali záruku na kamenné kuchynské pracovné dosky až neuveriteľných 25 rokov. Myslíme si, že to dostatočný dôkaz toho, že SILESTONE vydrží roky rokúce a počiatočná investícia sa vám veľmi skoro vráti.

 

Zapáčil sa vám SILESTONE? Pozrite si farebné prevedenia a prečítajte si o ňom viac: http://www.silestone-grandstone.sk