Dlažba z kameňa? Výborná voľba - kamenná dlažba BA, kamenná dlažba Bratislava


Kameň je materiál, ktorý vyniká svojou nadčasovosťou, štruktúrou a prirodzenosťou, ktorú nenahradí žiaden iný materiál. Práve tieto vlastnosti oceníte nielen vo Vašej kuchyni alebo kúpeľni, ale taktiež aj v exteriéri. Prírodný kameň má svoje právoplatné miesto aj ako dlažba, obklad a pod.
 

Ak zvažujete, akú dlažbu zvoliť na Vašu terasu alebo napríklad okolo bazéna, odporúčame všetkými desiatimi práve kamennú dlažbu. 

 

Prečo je prírodná dlažba výbornou investíciou?

  • prirodzenosť: Kameň stále bol a bude prírodným materiálom, ktorý sa síce dá verne napodobniť, ale jeho vlastnosti, štruktúru a farebné prevedenie si nezmýlite so žiadnym materiálom. Každý jeden kus kameňa je osobitý, s jedinečným odtieňom a žilnatosťou, ktoré dokáže vytvoriť iba príroda.
  • životnosť: Obzvlášť pri exteriérových použitiach prírodného kameňa nás najviac zaujíma jeho životnosť. Ako vieme, kameň sa s obľubou používal už v starobylom Ríme a používame ho dodnes. Dá sa povedať, že životnosť kameňa je neobmedzená a jednoznačne najdlhšia spomedzi všetkých materiálov.
  • údržba: V porovnaní s inými materiálmi, ktoré je potrebné pravidelné ošetrovať rôznymi prípravkami, kameň vyniká aj v tejto vlastnosti. Kameň, či už v interiéri alebo v exteriéri, je bezúdržbový - teda bez rôznych impregnácii, náterov, postrekov,…
  • nadčasovosť: Kameň nepodlieha “módnym trendom”. Je to veľmi prirodzený, decentný materiál, ktorý svojou jednoduchosťou bude pôsobiť vo Vašom priestore stále IN.

 

Určite sa zhodneme na tom, že investovať do kameňa, či už v interiéri alebo v exteriéri, je investícia, ktorá sa vám rokmi vráti práve jeho spoľahlivosťou a bezúdržbovosťou.

V prípade záujmu, otázok alebo návštevy nášho showroom-u, nás neváhajte kontaktovať. Váš Grandstone.